Binance Chain
Altcoin Gündem

Binance Chain duyuruldu, Binance Coin fiyatı uçtu!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, resmi web sitesinden Binance Chain adını verdiği yeni girişimini resmi olarak duyurdu.

Binance Chain nedir?

Resmi blog gönderisinde Blockchain teknolojisine olan inançlarını vurgulayan şirket, bunun kanıtı olarak geçtiğimiz günlerde Binance Labs (blok zinciri teknolojileri merkezi) ve Binance Info (şirketin kodeksi) özelliklerini tamamladığını söylüyor.

Blockchain teknolojisinin gelecekte dünyayı değiştireceğini söyleyen şirket, merkeziyetli ve merkeziyetsiz borsaların yakın gelecekte aynı anda bulunacağını ve bu yüzden de Binance Chain programının resmi olarak geliştirilmesine başlandığını belirtiyor. Yapılan açıklamaya göre Binance Chain’in ana odağı, blockchain varlıklarını transfer ve trade edilebilmek olacak. Ayrıca programın önceliği hız, kolay kullanım ve akıcılık olacak. Binance Coin (BNB) ise bir kademe yukarı yükseltilerek kendi ağında, bağımsız bir coine dönüşecek. Aynı zamanda Binance, bu girişimle birlikte bir şirketten topluluğa dönüşmüş olacak.

Bu açıklamanın hemen ardından BNB fiyatı resmen uçtu ve kısa süre içerisinde %38 oranında arttı. Bu haberi yazdığımız sırada yukarı yönlü artış devam ediyor.  Resmi blog gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Kerem Enginar
Küçük kripto para yatırımcısı, Blockchain heyecanlısı.
http://www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir