taihuttu ailesi
Bitcoin Gündem

“Bitcoin ailesi” Didi Taihuttu, İstanbul’a geliyor

Yıllar önce evleri dahil tüm varlıklarını satarak Bitcoin’e yatırım yapan Taihuttu ailesi, İstanbul’a geliyor. BitBrain ve Workinton destekleriyle “Bitcoin Ailesi” yaptıkları dünya turu kapsamında 6 Ağustos’ta Türkiye’de olacak.

İlginizi çekebilir: Walmart kendi kripto parasını çıkarabilir

Taihuttu ailesi kimdir?

Sözünü ettiğimiz aile Didi ve Romaine Taihuttu ve kızları Joli, Juna, Jessa’dan oluşuyor. Yıllar önce Bitcoin’e yatırım yapan aile, şimdi de çeşitli firmaların da destekleriyle dünyayı dolaşıyor ve insanları kripto para ve blockchain teknolojisi ile ilgili bilgilendiriyor. Bu dünya turuna “Sharing is Caring”(Paylaşmak Önemsemektir) adını veriyorlar.

taihuttu

NDJ Investment Group’un destekleriyle “Bitmobile”adını verdikleri yeni bir karavana kavuşan aile, Bitcoin’in biraz daha fazla kabul edildiği yerlere seyahat ediyor ve bu sayede otellerde ve restoranlarda Bitcoin ile ödeme yapabiliyor. İsviçre merkezli eğitim firması BitBrain ve Türkiye’nin en yaygın Coworking şirketi Workinton’un destekleriyle gerçekleşecek“Bitcoin ve Blokzincir Hayatımızı Nasıl Değiştiriyor?”etkinliği için 6 Ağustos 2019 Salı günü saat 18:00’da Workinton Levent 199’da gerçekleşecek.

Etkinlikte Didi Taihuttu ve Ailesi, Davetli Konuşmacı Dr. Özgür Bolat’ın katılımıyla, BitBrain ve Workinton Yöneticilerinin Blokzincir teknolojisinin teknik, kripto analiz, uygulama alanları gibi odak konularını kapsayan süreçler konuşulacak.

Kerem Enginar
Küçük kripto para yatırımcısı, Blockchain heyecanlısı.
http://www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir