Blockchain ICO

BitRewards, Blockchain tabanlı ödül sistemi için 3 milyon dolar topladı

BitRewards satıcılar ve alıcılar için oldukça kullanışlı olanaklar sunan bir ödül sistemini kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Bu ödül sistemi gücünü Blockchain teknolojisinden alacak.

Sistem kaliteli pazarlama çözümleri sunuyor

Kullanıcı ödülleri ve sadakat alanında başarılı bir işlev gören, küçük ve orta ölçekli e-ticaret firmaları için geliştirilmiş GIFTD’e dayanan BitRewards’ın ekibi, beş yıldan uzun süredir bu teknolojiler üzerine çalışıyor ve bu alanda deneyimliler. Deneyimleriyle birlikte piyasanın ve müşterilerin ihtiyaçlarına hâkim olmayı başarabilen ekip, müşterilere kaliteli bir pazarlama çözümleri sunuyor.

Bu sistem sayesinde satıcılar BIT tokenleri kullanarak ürünlerini alan ve değerlendiren kullanıcıları ödüllendirebilecekler. Buna göre müşterilerin tüm beğeni, paylaşım ve yorum gibi hareketleri satıcı tarafından değerlendirilip BIT token ile ödüllendirebilecek. Aynı zamanda ödül sistemi satıcı içinde iyi bir pazarlama tekniği gibi görünüyor.

Değeri yok olmuyor

Kullanıcılar farklı satıcılardan elde ettikleri BIT tokenlerini BitRewards ağına bağlı hesapta biriktirebilecek. Bu ödül tokenlerini kullanıcı istediği satıcıda reel paraya çevirebilecek.

Müşterinin BitRewards’daki cüzdanı herhangi bir bankanın, debit ve sanal kart gibi bir hesaba bağlı olacağından yaptığı harcamaları kredi kartı ve banka kartından yapıyormuş gibi kullanabilecekler. Ayrıca bu tokenler, satıcılar bu işten vazgeçse bile kaybolmuyor. Tokenlerin piyasa değerlerini ise kullanıcıların ilgisi belirleyecek.

Ne zaman kullanıma sunulacak?

BitRewards bu hizmeti 2018’in ikinci çeyreğinde başlatacağını ve hizmet başlatılana kadar ise platformlarla olan entegrasyon işlemlerinin tamamlanacağını açıklandı. Bu projenin hayata geçmesi için 3 milyon dolar toplamayı başaran BitRewards, 1 Nisan 2018’de esas Token satış etkinliğini başlatacak ve hizmet 1 Mayıs 2018’e kadar devam edecek. Kullanıcılara toplamda 2 milyar BIT token sunulacak.

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir