tron,bittrex,altcoin
Altcoin

Bittrex TRON’un kuracağı platformu destekleyecek

Eterium tabanlı platformdan ayrılarak kendi platformunu kurmak isteyen kripto para sektörünün önemli coinlerinden TRON‘a bu konuda bir destekte Bittrex‘ten geldi.

İlginizi çekebilir: Fransa kripto paralara uygulanan vergi miktarını düşürdü

“Platform değişikliğini destekliyoruz”

Bit-z borsasının da yeni platformunu destekleyeceğini açıklayan TRON, Zebpay, Einstein, WaxirX ve Bithumb gibi borsalarda listelenmeye başlayınca geçtiğimiz haftayı iyi geçirmişti.

Son olarak dünyanın işlem hacminde en büyük borsalarından olan Bittrex‘in Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Bittrex borsası olarak TRON’un 21 Haziran 2018’de yapmayı planladığı platform değişikliğini destekliyoruz. Tüm TRON yatırımcılarının web sitemizdeki müşteri destek belgesini okuyarak, süreç ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmasını umuyoruz. Zamanlama, işleyiş süreci ve diğer bilgiler bu metinde yer alıyor.”

Bittrex kullanıcı kayıtlarını tekrardan açtı

Açıklamada bahsedilen belgede yer alan ifadelere göre, elinde TRX tutan yatırımcıların, TRX miktarları platform değişikliği sonrası aynı kalacak. TRON kurucusu Justin Sun, gelen açıklamaların ardından Bittrex’e teşekkür etti. Tüm bunların ardından TRON hakkında açıklamalar yapan ünlü yatırımcı ve girişimci Nikhil Gorwani ise şu sözleri söyledi:

Bitcoin’in ardından 2 ve 3. sıralar kesinlikle TRON ve Ethereum’a ait olacak. Yakın dönemde TRON kendi rekorunu kıracak ve yükselmeye devam edecek.”

 

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir