Kripto para borsaları

BtcTurk Matriks Trader’da

Türkiye’nin ilk dünyanın 4. kripto para alım satım platformu BtcTurk ve yerli ve yabancı finansal piyasalara ait verilerin analiz ve işlem olanakları ile birlikte gerçek zamanlı olarak sunulmasını sağlayan Matriks, Matriks Trader’da buluşuyor.

İlginizi çekebilir: Binance artık kredi kartlarıyla kripto para alımına izin veriyor!

Versiyon güncellemesi ile geliyor

BtcTurk ve Matriks iş birliği sayesinde; BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip edebilmenin yanı sıra borsalarda alım-satım işlemlerinin tek bir platformdan gerçekleştirilebilmesi için tasarlanan, dünyada başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip, profesyonel bir finans uygulaması olan Matriks Trader’da artık BtcTurk aracılığıyla kripto para alım satım işlemleri yapmak mümkün. Bunun için Matriks Trader kullanıcılarının, versiyon güncellemesi ile birlikte uygulama içerisinden BtcTurk hesaplarına giriş yapmaları yeterli.

Konuyla ilgili bilgi veren CEO Özgür Güneri, Matriks ile yaptıkları bu iş birliğinden duydukları memnuniyeti belirterek; “Dalgalı ve dinamik finans piyasalarında yatırım ve işlem yaparken yatırımcılara önemli avantajlar sağlayan Matriks Trader uygulaması içinde BtcTurk ile kripto para alım satımı da yapılabilecek olmasını yatırımcılar ve finans dünyası için çok kıymetli görüyoruz.Yatırımcıların piyasalardaki pozisyonlarını çeşitli varlık sınıflarında da alıştıkları kolaylıkla yönetebilmeleri için yaptığımız bu çalışma sonucunda istedikleri portföy kompozisyonlarına daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilecekleri için oldukça heyecanlıyız” dedi.

Yeni güncelleme ile Matriks Trader kullanıcıları, Matriks Trader içerisinden BtcTurk hesaplarına giriş yaparak kripto para alım satabilecek. Ayrıca Matriks Trader kullanıcıları, Bhesaplarına giriş yapmadan da, tahta, fiyat, grafikleri ve emir defterini görebilecek.

Kripto para borsası ‘Matriks nasıl kullanılır?’, ‘Matriksten nasıl bitcoin alınır?, vb. soruların cevaplarını youtube kanalında yayınlayacağı eğitim ile paylaşacak. Ayrıca takipçiler, Matriks’ten üyelik hediyesi kazanma şansı elde edecek.

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir