Chiliz
Kripto para borsaları

Chiliz Huobi listelerine eklendi

Huobi listelerine “taraftar tokenı” olarak bilinen Chiliz eklendi. Dijital varlık alım satım platformu Huobi; Galatasaray, Trabzonspor, Barcelona, Paris Saint-Germain, Juventus, Atletico Madrid, Roma gibi birçok farklı kulüp için blok zinciri tabanlı taraftarlar arası etkileşim ve ödüllendirme platformu olan Socios.com‘un dijital para birimi Chiliz’i listelediğini duyurdu.

İlginizi çekebilir: Huobi 10.000 USDT Ödüllü Kampanya Düzenliyor

Chiliz

Chiliz nasıl listelendi?

Huobi, bu kararı kullanıcılara açtığı bir anketle aldı. Türkiye’deki kullanıcıların taleplerini dinledi. Huobi “Taraftar Token’ı” olarak bilinen taraftarlar arası etkileşim sağlayan ve taraftarları bir araya getiren Socios.com dijital para birimi Chiliz’i listeledi.

Huobi Twitter üzerinden yaptığı ankette “en çok görmek istenilen projeleri” sormuştu. Gelen popüler cevaplardan biri olan Chiliz, Huobi tarafından değerlendirmeye alındı. Huobi değerlendirmeler sonucu 301. token olarak Chiliz’i listelerine ekledi.

Chiliz’in Huobi listelerine dahil olmasından sonra Chiliz CEO’su Alex Dreyfus “Huobi gibi küresel bir liderin CHZ‘nin erişilebilirliğini ve likiditesini artıracak olmasından dolayı bu anlaşmadan dolayı çok memnunuz. Türkiye bizim için çok önemli bir pazar ve Huobi ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmayla Türkiye spor endüstrisine 100 milyon Türk Lirası kazandırma hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz” dedi.

Huobi’nin CHZ hakkındaki proje detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir