HTC'nin Blockchain telefonu Exodus
Blockchain Gündem

HTC’nin Blockchain telefonu bu yıl sonunda çıkıyor

HTC‘nin Blockchain telefonu olacak Exodus, bu yıl başında “Dünyanın ilk majör Blockchain telefonu” sloganıyla birlikte duyurulmuştu. Duyurulduğunda çok kısıtlı bilgi paylaşılan bu telefonla ilgili kilit detaylar bu hafta Hong Kong’da gerçekleştirilen RISE etkinliğinde açığa çıktı.

HTC’nin Blockchain telefonu Exodus için tarih belli oldu

Açıklanan bilgilere göre telefon, bu yılın 3. çeyreğinde satışta olacak. Exodus ile ilgili konuşan HTC kripto yetkilisi (böyle bir pozisyon gerçekten var) “Yeni internet çağında, insanlar verileri hakkında çok daha bilinçli.  Bu, insanların dijital kimliklerine sahip olma konusunda harika bir fırsat. Exodus bu anlamda harika bir başlangıç çünkü Exodus başlamak için harika bir yer; çünkü telefonunuz sizin en kişisel cihazınız ve tüm verilerinizin çıktığı yer. Merkeziyetsiz internet ve modern kullanıcının yeniden şekillenmesi konusundaki fırsatları dolayısıyla çok heyecanlıyım” sözlerine yer verdi.

Şirket, telefonun çıkışından önce geçtiğimiz günlerde popüler Blockchain girişimi CryptoKitties ile bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği ile HTC U12+ modelinde CryptoKitties oyunu yer alıyor. Exodus tarafında ise HTC, önümüzdeki aylarda çok daha detaylı bilgilerin paylaşılacağını söylüyor.

Kerem Enginar
Küçük kripto para yatırımcısı, Blockchain heyecanlısı.
http://www.hwp.com.tr

One thought on “HTC’nin Blockchain telefonu bu yıl sonunda çıkıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir