Huobi
Gündem

Huobi 10.000 USDT ödüllü kampanya düzenliyor

Huobi

Huobi Türkiye’deki kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor. En az 100 dolar değerinde AVAX alım satımı yapan kullanıcılar 10 bin USDT’lik ödül havuzunu paylaşacak.

Huobi bu kampanyayı, yeni finansal çözümler ve ortak blok zincirleri geliştirmek için tasarlanan konsensüs protokolü Avlanche’nin AVAX kripto parasını listelemeye başlaması üzerine düzenliyor.

İlginizi çekebilir: BTCTurk Pro’da, Parite Komisyonları Kaldırıldı!

Huobi

Türkiye’deki Huobi kullanıcılarına özel olarak düzenlenen bu kampanyada en az 100 dolar değerinde AVAX alım satımı yapan, kimlik doğrulamasını gerçekleştirmiş tüm kullanıcılar 10 bin USDT’lik ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacak.

24-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada en yüksek alım-satım yapan 5 kullanıcı 3 bin USDT’lik ödülü paylaşacak. En yüksek alım-satım yapan kullanıcı 1000 USDT, ikinci 800 USDT, üçüncü, dördüncü ve beşinci kullanıcılar 400 USDT ödül alacaklar. Geriye kalan kullanıcılar eşit olarak 7000 USDT’lik ödülü paylaşacak. Ödüller 10 iş günü içerisinde kullanıcıların hesaplarına aktarılacak. Ödül havuzundan yararlanmak için kimlik doğrulamasının tamamlanması gerekiyor. Kampanyadan eski ve yeni tüm kullanıcılar faydalanabilecek.

Huobi’nin kampanyaları sadece bununla sınırlı değil. Yeni üye olan kullanıcılarına 170 dolara kadar hoş geldin hediyeleri sunuyor.

10 bin USDT kampanyası ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni kullanıcılar için geçerli kampanya ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

 

One thought on “Huobi 10.000 USDT ödüllü kampanya düzenliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir