Ledger, Bitcoin Cash
Altcoin Gündem

Ledger cüzdan kullanıcıları Bitcoin Cash’lerine ulaşamıyor

Ledger cüzdan kullanıcıları pazartesinden beri Bitcoin Cash’lerine erişemiyorlar ve bazı kullanıcılar, şirketin bu tür durumlarda işini yapmayarak insanları oyaladığını söylüyor.

Bakiyelerde yanlışlıklar var!

Kullanıcılar tarafından yazılan Reddit yorumlarına göre, cüzdan üzerinde işlem yapmave Bitcoin Cash’lere erişimlerde sorun var. Salı günü gece yarısından kısa süre önce bu konu hakkında bir kullanıcı şöyle konuştu:

“20 saat oldu ama sorun hala çözülmedi. BHC cüzdanıma erişemiyorum. Açtığımda cüzdanı görüyorum ama hiçbir şekilde işlem görmüyor. Bu sorun oldukça büyük bir sorun gibi görünüyor. Ayrıca görünen bakiyeler de yanlışlıklar var.”

Şirketten yaptığı açıklamaya göre mühendisler bu sorun hakkında çalışıyor. Şirket, bakiyelerde yanlışlıklar olduğunu kabul ediyor. Ledger CEO’su Eric Larcheveque, Reddit kullanıcılarına Electron Cash cüzdanını kullanmayı önerdi lakin kullanıcılardan gelen yorumlara göre bu cüzdanda da sorunlar var.

Aynı şekilde şirketin CTO’su Nicolas Bacca‘ya konuyu yakından takip etmediği için bir çok kullanıcı tarafından eleştiriler var.

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir