Altcoin Gündem

Michael Owen kendi kripto parasını çıkardı: “OWN”

Eski yıldız futbolcu Michael Owen, “OWN” ismindeki kendi kripto parasını çıkarttı. Taraftarlara, takım ve taraftar ürünlerini direk OWN parası ile alabilme imkanı sunan coin için kullanıcıların 7.5 Pound ödemesi gerekiyor.

İlginizi çekebilir: Japonya kripto para borsaları için 5 yeni yasa yayınladı

“Kripto para birimleri geleceğin ta kendisi”

OWN, şuan Michael Owen’ın yapmakta olduğu eğitici programlarda ve futbol antrenman merkezlerinde kullanılabilecek. Aynı zamanda şanslı bir taraftar Owen ile canlı yayın yapma şansını yakalayacak.

Bu kripto para biriminin satış noktası üreticisi olan ”Pundi X” geçtiğimiz günlerde Owen’la yeni bir ortaklık anlaşmasını duyurup Owen’ın “Owen Coin” isimli kripto parayı geliştirmesine neden olan tokenleri için geri satın alma duyurusu yapmıştı. OWN coini Pundi X’in satış noktası özellikleri ile donatılmış perakende satış yerlerinde mevcut olacak.

Michael Owen
Michael Owen

Kripto paraların riskleri ve değişkenliği hakkındaki soruya cevap veren eski yıldız futbolcu, ”Kripto para birimleri girmesi çok tehlikeli bir piyasa olabilir. Kripto para birimleri geleceğin ta kendisi ve bunun hakkında herhangi bir şüphe yok.” dedi.

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir