Altcoin

Netflix’in yeni kripto para belgeseli altcoin temalı olacak

Daha önce kripto paralar ile ilgili “Banking on Bitcoin” gibi birçok içeriği bünyesinde barındıran Netflix, yeni bir kripto para temalı belgesel üzerinde çalışıyor. Gelen bilgiler yeni belgeselin “Banking on Bitcoin” belgeselinin devamı niteliğinde ve bu sefer altcoin’ler üzerine olacağı yönünde.

Altcoin temalı Netflix belgeseli

Bu belgesel ile ilgili ilk söylentiler bu yılın başlarında ortaya çıkmıştı. Ancak ne yazık ki belgesel ile ilgili detaylar hala çok belirsiz. Reddit‘te konuşulana göre, belgeselde altcoin’ler ile ilgili önemli kişilerin röportajları olacak. Dedikodular bu kişiler arasında TRON CEO’su Justin Sun ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile birlikte NEO’yu temsilen Da Hongfei ve Cardano’yu temsilen Charles Hoskinson‘ın olduğu yönünde.

 

Bildiğiniz gibi Bitcoin dışındaki tüm kripto paralara altcoin diyoruz. Geçen yıl 1500 seviyesinde olan altcoin sayısı bugün baktığımızda 2295 civarında. Bu belgesel hem 2017 yılının sonundan beri beklenen altcoin sezonu için hem de altcoinler ile ilgili bilinçlenmesi gereken insanlar için faydalı olabilir.

Kerem Enginar
Küçük kripto para yatırımcısı, Blockchain heyecanlısı.
http://www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir