Thodex
Gündem

Thodex mobil uygulaması Android için yayınlandı!

Türkiye’den globale açılan ilk kripto borsası olarak bilinen Thodex, Android için mobil uygulamasını kullanıcılarının erişimine açtı.

Sunduğu komisyon oranlarıyla dikkat çeken Thodex’in mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar, masaüstü cihazlara bağlı kalmadan mobil cihazları üzerinden kolaylıkla tüm işlemlerini ve tüm takiplerini anlık olarak yapabilecekler.

Yüksek güvenlikli altyapısı ve  yeni arayüzü ile dikkatleri üzerine çeken Thodex, kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren kredi kartı ile alım sunuyor. Komisyon oranları, Affiliate (Ortaklık) Programı ve 7/24 çok dilli canlı destek sağlanıyor.

Thodex

 

Stop loss, fiyat alarmı ve Thodex API desteği ile de yatırımcılara kolaylık sağlanıyor. Şimdi ise şirketin en merakla beklenen yeni özelliği tanıtıldı.

Mobil uygulamayla birlikte kullanıcılar tüm verilerini istediği yerde ve istediği zamanda inceleyebilir, kripto para birimlerinin değişimlerini anlık olarak takip edebilir. Alım-satım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip gerekli talimatları dilediği an verebilir.

Kullanıcı kolaylığı göz önünde bulundurularak hazırlanan Thodex mobil uygulaması Android tabanlı cihazlar için buradaki linkinden indirilebiliyor. Mevcut kullanıcı bilgileri ile erişilebilecek mobil uygulama ve daha birçok yeniliğin duyurusu için firmanın internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Thodex geçtiğimiz günlerde Koineks’in internet sitesi aracılığıyla da duyurduğu globalleşme hedefiyle tüm hizmetlerini bu yapının altına toplamıştı. Böylece şirket ABD menşeili almış oldukları Fincen MSB lisansıyla Türkiye’den dünyaya açılan ilk kripto alım-satım borsası haline geldiler. Mevcut Koineks müşterileri, herhangi bir değişiklik yapmadan Thodex üzerinden işlemlerini halihazırda gerçekleştirebiliyorlar.

Kaan Külahlı
Teknolojiyle içli dışlı olmayı seven, yapay zeka teknolojilerine hayran, kendi halinde bir öğretmen adayı.

3 thoughts on “Thodex mobil uygulaması Android için yayınlandı!”

  1. Thodex borsası mobil uygulama kullanımını da hizmete açma olayını çok iyi yaptı. Borsaların anlık takibini sağlamak önemli.

  2. Thodex borsası diğer başarılı işleri gibi uygulama işini de başarmışlar. Uygulamadaki tasarım ve kullanıcı panellerinin kullanımı başarılı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir