Bitcoin Ethereum Gündem

Tribe Theory: Bitcoin ve Ethereum ile ödeme alan, girişimcilere özel otel

Son dönemde “co-working spaces” yani ortak çalışma alanı konsepti dünyada olduğu kadar günümüzde de popülerleşti. Şimdi de paylaşım alanlarına yatak ekleyerek sadece girişimcilere hizmet veren ve Bitcoin ile ödeme alan bir otel ile karşı karşıyayız: Tribe Theory

Girişimcileri ağırlayan otel: Tribe Theory

Ortak paylaşım alanlarını, içerisinde uyuyabileceğiniz kapsül yataklarla birleştirerek sadece girişimcilere hizmet verecek otel, en büyük şubesini bu ay Singapur’da hizmete soktu. Gecelik yaklaşık 26 dolar ücret alan otelde, isterseniz ödemeyi Bitcoin veya Ethereum ile yapabiliyorsunuz.

Otelin kurucusu Vikram Bharati, CNBC‘ye yaptığı açıklamada “Parası olmayan ancak kripto parası olan birçok girişimci müşterimiz var. Biz de onları kabul etmekten mutluluk duyuyoruz” sözlerine yer verdi.

Singapur’da otelde bir gece konaklamanın ortalama bedelinin 180 dolar olduğunu düşündüğümüzde, hem çok daha uygun fiyata hem de kripto para ile ödeme yapabileceğiniz bir yerin olması sevindirici. Bu arada Bharati‘nin açıklamalarına göre 2019 sonu itibarıyla Tribe Theory‘nin 10 farklı ülke ve 10 farklı şehirde şube açması bekleniyor.

Kerem Enginar
Küçük kripto para yatırımcısı, Blockchain heyecanlısı.
http://www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir