Gündem

Ünlü yatırımcı: Kripto paralarda bir boğa sezonu daha yaşanacak

2018 yılı boyunca keskin düşüş yaşan kripto para piyasasında bundan sonra bir boğa sezonu olup olmayacağı konuşulmaya başlandı.


İlginizi çekebilir: Kripto para şirketi, bankacılık hizmeti sunuyor!


“Gelecek mi ya da gelmeyecek mi değil; ne zaman gelecek” 

2017 yılının sonlarında yaşanan yükselişin ardından düşüşe geçen piyasa küçük yatırımcıların umudunu kırmış durumda. Sosyal medyadan yapılan yorumlara göre, bu piyasanın bir boğa sezonu yaşayacağını düşünenlerin sayısı gittikçe azalıyor.

Bu konuyla ilgili görüşlerini dile getiren ünlü yatırımcı Eric Dalius, bir boğa sezonu yaşanacağına kesin gözüyle bakıyor. Ancak ne zaman yaşanacağı konusunda görüşlerini paylaşmıyor. Amerika’da emlak alanında ciddi yatırımlar yapan yatırımcı, aynı zamanda bir kripto para fanatiği ve yatırımcısı.

2017 ve sonrasında gelenlerin panik yapmaması gerektiğini savunan ünlü yatırımcı, gelmesini beklediği boğa sezonu için şunları söyledi: ”Bir sonraki boğa sezonu ile ilgili olarak yapabileceğim tek tahmin, bu dönemin kesinlikle geleceği olur. Burada esas soru boğa sezonu gelecek mi ya da gelmeyecek mi değil; ne zaman gelecek olmalıdır. Bu bakış açısının daha sağlıklı olduğu kanaatindeyim.”

Osman Özaydın
Teknoloji Tutkunu, Kriptografi ile ilgilenen teknoloji yazarı. www.hwp.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir